PRACA

specjalista ds. nieruchomości

Kim jesteśmy?

 VIP Nieruchomości to kancelaria doradców do spraw nieruchomości, inwestycji i zarządu nad najmem. Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów, ludźmi nastawionymi na sukces, stawiającymi na relacje i dobrą obsługę klienta. 
 

Kogo poszukujemy?

 Osób samodzielnych, z wysoką kulturą osobistą, komunikatywnych, nastawionych na sukces , ambitnych, kreatywnych, zorganizowanych, wytrwałych, interesujących się tematyką nieruchomości i chętnych do działania. Mile widziane osoby z doświadczeniem oraz prawem jazdy kat. B.
 

Co oferujemy?

 Pracę pod szyldem silnej marki z ugruntowaną pozycją na rynku Szczecińskim, szkolenie od podstaw, wsparcie merytoryczne oraz praktyczne, skuteczny marketing, świetną atmosferę, elastyczne warunki pracy, ponadprzecięte zarobki uzależnione od Twojego zaangażowania.
 

Jesteś zainteresowany?

➡ Wyślij nam swoje CV pod adres:  rekrutacja@vipnieruchomosci.com. Teraz możesz spokojnie czekać na nasz kontakt. 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!