PRACA

Specjalista ds. Nieruchomości

Kim jesteśmy?

 VIP Nieruchomości to kancelaria doradców do spraw nieruchomości, inwestycji i zarządu nad najmem. Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów, ludźmi nastawionymi na sukces, stawiającymi na relacje i wysoką obsługę klienta. 
 

Kogo poszukujemy?

 Osób samodzielnych, nastawionych na sukces, z wysoką kulturą osobistą chętnych do działania i rozwoju. Mile widzialne doświadczenie, zainteresowania związane z tematyką nieruchomości oraz własne auto. 

Co oferujemy?

 Pracę pod szyldem silnej marki z ugruntowaną pozycją na rynku Szczecińskim. Wsparcie merytoryczne oraz praktyczne, świetną atmosferę, elastyczne warunki pracy w najlepszych lokalizacjach w Szczecinie wraz z możliwością ponad przeciętnych zarobków uzależnionych od Twojego zaangażowania. 

Jesteś zainteresowany?

➡ Wyślij nam swoje CV pod adres:  rekrutacja@vipnieruchomosci.com. Teraz możesz spokojnie czekać na nasz kontakt. 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!