SKUP MIESZKAŃ Szczecin

DECYZJA 24h

 Kupimy Twoje mieszkanie ZA GOTÓWKĘ   – decyzja w 24h i pieniądze od ręki !

Masz mieszkanie w Szczecinie i chcesz je szybko sprzedać? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! 

 Odkupimy Twoje mieszkanie za gotówkę, 

 Pokryjemy wszystkie koszty transakcji,

 Zapewnimy Ci BEZPŁATNĄ, profesjonalną obsługę prawną!

VIP Nieruchomości oferuje skup mieszkań za gotówkę na uczciwych, atrakcyjnych warunkach. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które muszą szybko spieniężyć nieruchomość. Oto najczęstsze powody:

  • Mieszkanie, dom czy działka wkrótce mogą stać się przedmiotem zajęcia komorniczego;
  • Nieruchomość jest zadłużona, przez co jest nieatrakcyjna dla potencjalnych nabywców, szczególnie korzystających z kredytu;
  • Właściciel pilnie potrzebuje gotówki, np. na sfinansowanie inwestycji czy leczenie;
  • W grę wchodzą ważne powody osobiste;
  • Właściciel potrzebuje gotówki na wykupienie mieszkania, aby móc je później sprzedać lub zamienić; 
  • Nieruchomość została odziedziczona w spadku, jednak spadkobierca nie chce jej zatrzymać i woli szybko dostać pieniądze;

Jeśli jesteś w którejkolwiek z tych sytuacji, to już teraz skorzystaj z oferty skupu mieszkań za gotówkę w VIP Nieruchomości!

➡️ 100% bezpieczeństwa, uczciwa cena 

 Pierwszym krokiem do sprzedaży mieszkania w Szczecinie za gotówkę jest skontaktowanie się z VIP Nieruchomości. Nasz specjalista przeprowadzi oględziny Twojej nieruchomości – możliwa jest również analiza na podstawie zdjęć i dokumentów. 

 Następnie otrzymasz od nas wstępną ofertę odkupu mieszkania. Będzie ona odpowiadać maksymalnie 80% wartości rynkowej nieruchomości, określonej na podstawie analizy cen zbycia podobnych mieszkań na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. 

 Jeśli nasza oferta nie będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, przystąpimy do negocjacji. Jesteśmy przekonani, że uda nam się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla obu stron. Gdy zaakceptujesz naszą propozycję, poprosimy Cię o przekazanie nam oryginałów dokumentów mieszkania. 

Kolejnym krokiem jest sporządzanie i obustronne podpisanie Aktu Notarialnego. Pamiętaj, że załatwiamy wszystkie formalności, włącznie z wynajęciem biura notarialnego i to my ponosimy koszt usługi notariusza. Od razu po podpisaniu Aktu Notarialnego otrzymasz od nas ustaloną kwotę w GOTÓWCE. 

Jeśli z jakichś powodów niemożliwe będzie sporządzenie Aktu Notarialnego (najczęściej w grę wchodzi niekompletność dokumentów), podpiszemy notarialną umowę przedwstępną i wypłacimy Ci zadatek. Ustalimy także nowy termin sfinalizowania transakcji. 

 Skupujemy wszystkie nieruchomości, w tym:

Mieszkania i domy znajdujące się na terenie Szczecina – bez względu na ich stan techniczny.

Interesują nas także działki zlokalizowane w Szczecinie, szczególnie w pasie nadmorskim. 

Oferujemy najlepsze warunki spośród wszystkich biur w Szczecinie. Zapewniamy darmową pomoc prawną i załatwiamy wszystkie formalności. Tobie pozostanie tylko przeliczenie gotówki! 

 

Sprawdź, ile zapłacimy za Twoje mieszkanie. Zadzwoń teraz!
  tel.: 91 8812552

 

Centrala

Zbożowa 4a/2p (Budynek Lastadia Office)
70-653, Szczecin
Tel.: +48 91 881 25 52
e-mail: biuro@vipnieruchomosci.com

Biuro Centrum

Więckowskiego 1/9 (2 piętro)
70-411 Szczecin
Tel.: +48 91 881 25 52,
e-mail: biuro@vipnieruchomosci.com

Napisz do nas