działki

zmień widok zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
pasujących ofert 1542
sortowanie
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Kobylanka
289 000 zł
Działka na sprzedaż
Kobylanka,
symbol: HES27545
Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 744 m2, znajdująca się w niedalekiej odległości lasu na os. Zalesie w Kobylance. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka posiada status MN - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową i usługi nieuciążliwe. Media (gaz, woda, prąd, kanalizacja) bezpośrednio przy działce. Położenie działki sprawia, że jest cisza i spokój, jednocześnie dogodny dojazd do Szczecina i Stargardu. Zapraszam na prezentację.
pow. 744 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Skoszewo
90 000 zł
Działka na sprzedaż
Skoszewo,
symbol: AWY20764
Do sprzedaży nieruchomość gruntowa, położona w Skoszewie, gmina Wolin. Dla terenu brak jest aktualnego planu miejscowego zagospodarowania przestrzennego gminy Wolin, nie mniej można starać się o uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy i oznaczona jest symbolem użytku B, co potwierdza, iż wcześniej była przeznaczona pod zabudowę, a nawet ktoś już rozpoczął na niej budowę (na działce jest gotowa, wylana płyta fundamentowa). Działka znajduje się na lekkim wzniesieniu, co sprawia, że pomiędzy drzewami widać lekko prześwitujący Zalew Szczeciński. Dojazd do miejscowości i działki jest bardzo dobry, szybką trasą, a następnie krótki odcinek drogą asfaltową. Działka leży lekko na uboczu wsi, dzięki czemu ma się wrażenie dużej prywatności. Dostępne media: prąd - w drodze, woda - ze studni lub wodociągu (w drodze), odprowadzenie ścieków - szambo. Istnieje możliwość zakupu działki mniejszej o pow. 972 m2 (o oznaczeniu Bp - bez płyty fundamentowej) w cenie 80.000 zł Oferta na wyłączność.
pow. 1248 m2
WYNAJEM na DZIAŁKA w Kołbaskowo
8 500 zł
Działka na wynajem
Kołbaskowo,
symbol: HOR21491
Do wynajęcia plac ok.1700m2 zlokalizowany w Kołbaskowie, w pobliżu przejścia granicznego Kołbaskowo i Rosówek. Bliski dostęp do autostrady A6. Idealny pod skład drewna lub skład budowlany. Teren znajduje się w kompleksie hal różnej działalności. Dojazd dla TIR. Teren ma charakter zamknięty. Znajduje się na ogrodzonym terenie z pełnym całodobowym dozorem. W sąsiedztwie budynku znajdują się komercyjne obiekty. Plac częściowo oświetlony. Plac utwardzony, wyłożony kostką polbrukiem. Termin wydania od zaraz. Do czynszu najmu należy doliczyć podatek VAT.
pow. 1700 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Dziwnów
440 000 zł
Działka na sprzedaż
Dziwnów,
symbol: RYZ21987
Chcesz zamieszkać nad morzem ? A może szukasz miejsca na sezonowe wyjazdy ? Oferowana działka pozwoli zrealizować Twoje marzenie. Działka położona w urokliwym kompleksie leśnym pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim. Działka budowlana na której zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania dopuszcza się zabudowę mieszkaniową wolnostojącą. - Wskaźnik powierzchni zabudowy do 25% powierzchni działki. - Wysokość zabudowy maksymalnie do 12 m do kalenicy ( nie może przekraczać wysokości istniejącego drzewostanu ) . - Połacie głównych dachów wielospadowych, dwuspadowe lub mansardowe o kącie nachylenia połaci głównych od 35 do 45 stopni. Doprowadzony został prąd oraz woda. Dla działki uzyskano decyzję zezwalającą na trwałe wyłączenie 500 m2 z produkcji leśnej. Drzewostan z tej części działki został usunięty . W części północnej działki pozostawiono drzewostan zachowując tym samym jej wyjątkowy leśny charakter. Działki sąsiednie zabudowane nowymi domami o funkcji mieszkalnej. Morze w odległości około 900 m do którego prowadzą ścieżki leśne, które przebiegają tuż obok jeziora Martwego. W promieniu zaledwie 2,5 km znajdują się większe sklepy spożywcze ( Biedronka, Polomarket ). Piękne miejsce otoczone lasem i licznymi akwenami wodnymi.
pow. 1162 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Rewal
1 233 400 zł
Działka na sprzedaż
Rewal,
symbol: PTR25155
Oferta na wyłączność Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną w Rewalu w odległości 700 m od morza. Działka do szybkiej zabudowy o powierzchni 1762 m2. Działka o kształcie prostokąta. Dojazd do działki drogą gminną oraz drogą wewnętrzną. Działka ma wydaną decyzję o warunkach zabudowy na budowę budynków turystycznych i budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Przy działce oświetlenie miejskie oraz wypolbrukowana droga dojazdowa do działki. Parametry i wskaźniki zagospodarowania działki budowlanej: * Przeznaczenie działki pod zabudowę budowę budynków turystycznych i budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną * Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Rewal * Pow. zabudowy działki wynosi 23% jest możliwość większego procenta zabudowy Media: - woda miejska- położona na działce ( studzienka wodomierzowa widoczna na zdjęciach oferty) - prąd - działka obok ( 50 m od działki) - gaz - działka obok ( 50 m od działki) - kanalizacja miejska na działce ( studzienka rewizyjna widoczna na zdjęciach oferty) Wokół działki zabudowa budynków turystycznych i budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Zapraszam na prezentacje Oferta na wyłączność Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną w Rewalu w odległości 700 m od morza. Działka do szybkiej zabudowy o powierzchni 1762 m2. Działka o kształcie prostokąta. Dojazd do działki drogą gminną oraz drogą wewnętrzną. Działka ma wydaną decyzję o warunkach zabudowy na budowę budynków turystycznych i budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Przy działce oświetlenie miejskie oraz wypolbrukowana droga dojazdowa do działki. Parametry i wskaźniki zagospodarowania działki budowlanej: * Przeznaczenie działki pod zabudowę budowę budynków turystycznych i budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną * Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Rewal * Pow. zabudowy działki wynosi 23% (jest możliwość większego procenta zabudowy) Media: - woda miejska- położona na działce ( studzienka wodomierzowa widoczna na zdjęciach oferty) - prąd - działka obok ( 50 m od działki) - gaz - działka obok ( 50 m od działki) - kanalizacja miejska na działce ( studzienka rewizyjna widoczna na zdjęciach oferty) Wokół działki zabudowa budynków turystycznych i budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Zapraszam na prezentacje
pow. 1762 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Budno
115 000 zł
Działka na sprzedaż
Budno,
symbol: ROY02831
Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Budno 3km od Goleniowa 5min samochodem. 25km do Stargardu. Każda z dwóch działek posiada powierzchnię 1500 m2 z wydanymi warunkami budowy domu jednorodzinnego. Cena dotyczy jednej działki. Oby dwie działki w kształcie prostokąta Dojazd do działek z drogi gminnej. szambo / woda studnia / prąd doprowadzony do każdej z działek. Są to jedne z ostatnich działek w tamtej lokalizacji, do tego w tak świetnym miejscu. Nieopodal przystanek autobusowy. W bliskim sąsiedztwie osiedle nowych domków jednorodzinnych. Po więcej szczegółów skontaktuj się z naszym biurem. Polecam i zapraszam na prezentację.
pow. 1500 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Dobra
427 000 zł
Działka na sprzedaż
Dobra,
symbol: 47/10212/OGS
Jeżeli chcesz zamieszkać w niewielkiej, spokojnej acz ciągle rozwijającej się miejscowości, dobrze skomunikowanej z centrum dużego miasta, we własnym domu/bliźniaku z dużym ogrodem, nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty! Prezentowana działka położona jest w miejscowości Dobra pod Szczecinem, ma kształt prostokąta o powierzchni 1123 metrów kwadratowych. Przybliżone wymiary to 46 m x 24 m. Działka będzie w pełni uzbrojona w czerwcu bieżącego roku. Obecnie trwają prace, wydane są wszystkie niezbędne pozwolenia. * Gaz * Prąd * Wodociąg i kanalizacja * Kanalizacja deszczowa Działka posiada dostęp do drogi publicznej poprzez nabyty udział w działce stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową. Aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzeni (teren Bu. 19Mj/U) przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodziną wolnostojącą z usługami towarzyszącymi o charakterze nieuciążliwym. - maksymalna powierzchnia zabudowy - 50% powierzchni działki, - maksymalna wysokość zabudowy - 1 kondygnacja, - dach wysoki o kącie nachylenia nie mniejszym niż 30 stopni i nie większym niż 40 stopni, - minimalna powierzchnia nieutwardzona - zielona - 25% powierzchni działki Cicha, spokojna i zielona okolica położona zaledwie 15 km od ścisłego centrum Szczecina. Dojazd samochodem zajmuje ok. 20 minut. Z Dobrej kursują także linie komunikacji miejskiej bezpośrednio do Szczecina. W miejscowości znajdują się sklepy (Biedronka, Netto, Lewiatan i inne), punkty usługowe, urząd gminy, stacja benzynowa, przedszkole, szkoła, czy też tereny sportowe i rekreacyjne (między innymi boisko pełnowymiarowe, orlik, skatepark). Nieopodal przebiega także ścieżka pieszo-rowerowa, prowadząca aż do przejścia granicznego w Blankensee. Miejsce te przeznaczone jest zarówno dla spacerowiczów, biegaczy, rolkarzy i rowerzystów. Ponadto na ścieżce tej znajdują się zarówno altany przeznaczone do wypoczynku, ławki, czy miejsca postojowe dla rowerów. Warto również wspomnieć o rezerwacie Świdwie do którego prowadzi z Dobrej szlak rowerowy. W innym ogłoszeniu dysponujemy też drugą działką o zbliżonych parametrach i powierzchni 1299 metrów kwadratowych, znajdującą się kilkadziesiąt metrów dalej. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu!
pow. 1123 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Dobra
494 000 zł
Działka na sprzedaż
Dobra,
symbol: 46/10212/OGS
Jeżeli chcesz zamieszkać w niewielkiej, spokojnej acz ciągle rozwijającej się miejscowości, dobrze skomunikowanej z centrum dużego miasta, we własnym domu/bliźniaku z dużym ogrodem, nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty! Prezentowana działka położona jest w miejscowości Dobra pod Szczecinem, ma kształt prostokąta o powierzchni 1299 metrów kwadratowych. Przybliżone wymiary to 47 m x 28 m. Działka będzie w pełni uzbrojona w czerwcu bieżącego roku. Obecnie trwają prace, wydane są wszystkie niezbędne pozwolenia. * Gaz * Prąd * Wodociąg i kanalizacja * Kanalizacja deszczowa Działka posiada dostęp do drogi publicznej poprzez nabyty udział w działce stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową. Aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzeni (teren Bu. 19Mj/U) przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodziną wolnostojącą z usługami towarzyszącymi o charakterze nieuciążliwym. - maksymalna powierzchnia zabudowy - 50% powierzchni działki, - maksymalna wysokość zabudowy - 1 kondygnacja, - dach wysoki o kącie nachylenia nie mniejszym niż 30 stopni i nie większym niż 40 stopni, - minimalna powierzchnia nieutwardzona - zielona - 25% powierzchni działki Cicha, spokojna i zielona okolica położona zaledwie 15 km od ścisłego centrum Szczecina. Dojazd samochodem zajmuje ok. 20 minut. Z Dobrej kursują także linie komunikacji miejskiej bezpośrednio do Szczecina. W miejscowości znajdują się sklepy (Biedronka, Netto, Lewiatan i inne), punkty usługowe, urząd gminy, stacja benzynowa, przedszkole, szkoła, czy też tereny sportowe i rekreacyjne (między innymi boisko pełnowymiarowe, orlik, skatepark). Nieopodal przebiega także ścieżka pieszo-rowerowa, prowadząca aż do przejścia granicznego w Blankensee. Miejsce te przeznaczone jest zarówno dla spacerowiczów, biegaczy, rolkarzy i rowerzystów. Ponadto na ścieżce tej znajdują się zarówno altany przeznaczone do wypoczynku, ławki, czy miejsca postojowe dla rowerów. Warto również wspomnieć o rezerwacie Świdwie do którego prowadzi z Dobrej szlak rowerowy. W innym ogłoszeniu dysponujemy też drugą działką o zbliżonych parametrach i powierzchni 1123 metrów kwadratowych, znajdującą się kilkadziesiąt metrów dalej. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu!
pow. 1299 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Żelisławiec
130 000 zł
Działka na sprzedaż
Żelisławiec,
symbol: ROY02827
Na sprzedaż cudowna działka 400m2 znajdująca się na zamkniętym osiedlu domków rekreacyjnych nad jeziorem Glinna. Obiekt znajduje się jedynie 15min drogi od Szczecina Kupując nabywamy także udział w częściach wspólnych całego obiektu którego wielkość to aż 4500m2 Na Terenie obiektów liczne zabudowania, dostęp do plaży, boiska do siatkówki oraz prywatnego nowego pomostu do którego maja dostęp jedynie mieszkańcy osiedla Piękna okolica, spokojne sąsiedztwo, świetne miejsce do spędzania wolnego czasu i nie tylko! Jest to jedna z ostatnich działek na tym terenie ! Zapraszam na prezentacje.
pow. 400 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w DOBRA (SZCZECIŃSKA)
789 000 zł
Działka na sprzedaż
DOBRA (SZCZECIŃSKA), WOŁCZKOWO
symbol: LH1-GS-38875
Działka o powierzchni 4687m2 w wydanymi warunkami zabudowy na cztery budynki dwulokalowe. Wjazd na działkę z drogi asfaltowej. Wydane z gazowni, wodociągów, Enea oraz kanalizacji. 
pow. 4687 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Dobra
230 000 zł
Działka na sprzedaż
Dobra,
symbol: PMR25393
Piękna, inwestycyjna nieruchomość gruntowa (ostatnia w kompleksie pięciu działek), o powierzchni 871 m2 zlokalizowana w bardzo atrakcyjnym miejscu, w sercu osiedla jednorodzinnego (przed podziałem wydane warunki zabudowy, 14% zabudowy, woda - studnia, kanalizacja - szczelny zbiornik bezodpływowy). Wymiary działki ok. 25m x 35 m, w prostokącie. Na terenie dzielonej działki energia elektryczna. Zgodnie z dokumentami ustalona jest służebność drogowa na sąsiedniej działce, a także udział w drodze dojazdowej (w cenie). Bardzo dobre sąsiedztwo, cisza, spokój, dobry dojazd we wszystkich kierunkach, w tym wylotowy do Berlina. W niedalekiej odległości jest las i dosłownie kilkanaście metrów dalej znajduje się piękny, duży staw. Trasy rowerowe, tereny rekreacyjne z Jeziorem Głębokie w odległości 7 km. Kilka linii autobusowych w kierunku Szczecina. Świetna infrastruktura społeczna - szkoła podstawowa, przedszkole. Dobra Szczecińska leży na południowym skraju Puszczy Wkrzańskiej (Równina Wkrzańska) nad Małą Gunicą, ok. 7 km na zachód od Szczecina i 5 km od przejścia granicznego w Lubieszynie. Zapraszam na prezentację.
pow. 871 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Lędzin
364 500 zł
Działka na sprzedaż
Lędzin,
symbol: PTR25151
Oferta na wyłączność! Oferujemy do sprzedaży położoną ok. 3 km. od wybrzeża Bałtyku działkę przeznaczoną w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkalną z usługami hotelowymi ( mieszkalno- pensjonatową). Ze względu przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość nie podlega ograniczeniom wynikającym z Ustawy o gruntach rolnych. Przedmiotem oferty są łącznie: działka budowlana (3100m2) oraz dzialka drogowa ( 192m2). Zgodnie z zapisami planu dopuszczalna jest zabudowa mieszkalna jednorodzinna do 10m do kalenicy ( parter z poddaszem użytkowym) oraz pensjonatowa do wys. max 12m do kalenicy. Dodatkowo na działce można wznięść buynki gospodarcze o pow. do 40m2 i wys. do 4m. max powierzchnia zabudowy do 30% . Dachy strome min. 35` kryte dachówką lub strzechą. Dzialka widoczna jest z drogi głównej, dojazd jest drogą utwardzoną obok aktualnej zabudowy. Woda dostępna jest z sieci gminnej w drodze przy dziąłce, energia elektryczna w drodze przy działce, kanalizacja deszczowa w drodze, do czasu przyłaczenia do planowanej sieci kanalizacji sanitarnej dopuszczalne są szamba. Lędzin- miejscowość wypoczynkowa położona w północno-zachodniej Polsce, powiecie gryfickim, gminie Karnice, przy drodze wojewódzkiej nr 102 i nr 110, w odległości od morza - około 3 km, 2 km od nadmorskich miejscowości - Niechorze, Rewal, 1 km na północny wschód od pięknego jeziora Liwia Łuża. W miejscowości znajduje się zabytkowy wiatrak holenderski z końca XVIII wieku oraz zabudowa jednorodzinna a także obiekty turystyczne. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji turystycznych, między innymi: słynne ruiny kościoła w Trzęsaczu, nadmorskie klify, przepiękne rezerwaty przyrody, ośrodki turystyczne. Działka, położona w sąsiedztwie domów wypoczynkowych i całorocznych. Teren nie jest objęty programem Natura 2000. Idealne miejsce na inwestycję o charakterze turystycznym przeznaczonym dla osób poszukujących wytchnienia od zgiełku z jednoczesnym bliskim dostępem do morza i atrakcji wybrzeża.
pow. 3296 m2