lokale

zmień widok zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
pasujących ofert 607
sortowanie
WYNAJEM na LOKAL w Szczecin
490 zł
Lokal na wynajem
Szczecin, Śródmieście-Centrum
symbol: 3/10212/OLW
Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowych i magazynowych w Silver Office Center - TOP lokalizacja w Szczecinie! Ścisłe centrum miasta - Aleja Wyzwolenia w pobliżu Hanza Tower, możliwość wynajęcia różnych powierzchni, miejsc parkingowych, dostosowania lokali do własnych potrzeb, przejrzyste warunki najmu to jedynie podstawowe atuty tego miejsca! UWAGA! Nie pobieramy prowizji od najemcy! Dysponujemy powierzchniami biurowymi i magazynami już od 10 m2 do nawet 3000 m2! Standardowe biura i lokale o powierzchni od 10 m2 do 50 m2, ponadto magazyny o różnych rozmiarach, czy też możliwość wynajęcia większych powierzchni biurowych, użytkowych, lub całych pięter! Opłaty: 35 zł netto za 1 m2 wynajmowanej powierzchni lokalowej 10 zł netto za 1m2 zryczałtowanej opłaty* Łączny koszt już z opłatami wynosi 45 zł netto/m2 bez żadnych dodatkowych ukrytych opłat! Kaucja: dwumiesięczny czynsz najmu *Zryczałtowane opłaty zawierają opłaty za media, ochronę, sprzątanie części wspólnych a także limitowany darmowy internet Miejsce postojowe 150-180 PLN/msc. w zależności od usytuowania. Przy większych powierzchniach, lub kilku lokalach istnieje możliwość niewielkiej negocjacji ceny. Ponadto istnieje możliwość najmu powierzchni magazynowych w cenach od 20 zł/m2 do 40 zł/m2. Najważniejsze informację: - Idealna lokalizacja - Aleja Wyzwolenia 70 - ścisłe centrum miasta - blisko Hanza Tower, Galaxy, Manhattan, Urząd Miasta, Park Kasprowicza, Jasne Błonie, placówek usługowych, oświatowych czy gastronomicznych, - Możliwość skorzystania z miejsc parkingowych, - Duży atut dla najemców jak i niezmotoryzowanych klientów - tuż obok przystanki licznych linii komunikacji miejskiej tramwajowej i autobusowej a także stacji roweru miejskiego, - Możliwość dostosowania biura dla własnych potrzeb (z meblami, lub bez, możliwość remontu), - Możliwość dostosowania długości trwania umowy - Całodobowy dostęp do budynku - prowadzisz działalność i bywasz w biurze tak jak to sobie wymarzysz, - Możliwość korzystania z części wspólnych - aneksów kuchennych, łazienek i innych, - Szybki internet w cenie, - Całodobowa ochrona w budynku, - Usługi dodatkowe: wynajem sal konferencyjnych, sprzątanie lokali, wirtualna recepcja i inne Lokale dostępne do użytkowania od 15.04.2023. Już dziś obejrzyj i zarezerwuj, zanim wyprzedzą Cię inni! Prezentowana oferta dotyczy najmniejszego biura o powierzchni 14 m2 o inne rodzaje biur i magazynów zapytaj w wiadomości prywatnej, lub skontaktuj się z Nami telefonicznie pod numerem 795 944 031.
pow. 14 m2 piętro 1
WYNAJEM na LOKAL w Szczecin
7 500 zł
Lokal na wynajem
Szczecin, Centrum
symbol: HOR21490
Na wynajem komfortowy lokal usługowy, pełniący funkcję biura, w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja: niedaleko Centrum Handlowego Kaskada. Lokal znajduje się w parterze nowoczesnego budynku z 2016r. Obecna aranżacja lokalu: Hol z sekretariatem i poczekalnią, 3 małe pomieszczenia biurowe, sala konferencyjna, kuchnia, toaleta. Możliwa jest aranżacja lokalu jako open space. Posiada duże witryny, dwa wejścia do lokalu, od ulicy oraz od zaplecza. Do dyspozycji najemcy 2 miejsca postojowe w podziemnym garażu. Bez żadnych barier architektonicznych. Lokal nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Termin wydania od zaraz. Kaucja 10tyś.zł. Czynsz najmu: 7500zł brutto (właściciel nie jest vatowcem) + czynsz do wspólnoty plus media (SEC i prąd).
pokoje 5 pow. 110 m2 piętro parter
WYNAJEM na LOKAL w Szczecin
1 200 zł
Lokal na wynajem
Szczecin, Śródmieście
symbol: PSK21549
Do wynajęcia lokal z witryną znajdujący się w bardzo dobrej lokalizacji niedaleko Jagiellońskiej na al. Wojska Polskiego. Nowe oblicze alei której remont się właśnie kończy może być dobrym miejscem na prowadzenie działalności w tym miejscu. Dodatkowo elewacja budynku świeżo po remoncie. Powierzchnia 27,5m2, na co składa się pokój o powierzchni 18,5m2, wejście 4m2, wc 2,5m2. Lokal posiada wejście bezpośrednio z chodnika i znajduje się na poziomie -1 (adaptacja piwnicy). Spore witryny o powierzchni około 6m2. Na podłodze panele, ściany gładź, elektryka w lokalu świeżo wymieniona. Ogrzewanie z pieca gazowego. Opłaty dodatkowe to tylko prąd i gaz. Podana kwota jest kwotą brutto (nie ma Vat). Kaucja 1500zł. Do wydania od zaraz.
pokoje 1 pow. 28 m2 piętro -1
SPRZEDAŻ na LOKAL w Kamień Pomorski
500 000 zł
Lokal na sprzedaż
Kamień Pomorski,
symbol: MDR20495
Na sprzedaż lokal użytkowy w centrum Kamienia Pomorskiego. Lokal przez wiele lat działał jako lokal handlowy i przynosił spore dochody. Lokal jest sprzedawany ponieważ włascicel przeszedł na emeryturę i nie może już dalej zajmować się prowadzeniem interesu. Lokal posiada duże witryny co daje możliwość dobrej ekspozycji towaru,dodatkowo jest część przeznaczona na biuro i toaleta. POMAGAMY W UZYSKANIU CERTYFIKATU ENERGETYCZNEGO. Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. ------------------------------------------------------------------------ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
pow. 60 m2 piętro parter
WYNAJEM na LOKAL w SZCZECIN
600 zł
Lokal na wynajem
SZCZECIN, CENTRUM
symbol: LH1-LW-38883
Budynek zlokalizowany przy al. Wyzwolenia . W budynku wszystkie media, internet, całodobowa ochrona, pomieszczenia socjalne (kuchnia, jadalnia), sale konferencyjne.  Metraż od 10 do 3000 m2 (powierzchnie łączone) Koszt budynek A: 30zł netto/ m2           budynek B : 40zł netto/m2  dodatkowo 10zł/m2 opłata za media. kaucja dwumiesięczna. Łazienki i pomieszczenia socjalnie do dyspozycji. Winda. Przed budynkiem płatne miejsca parkingowe dla klientów (szlaban, 20 minut gratis). Z tyłu budynku miejsca parkingowe dla najemców w cenie 180 zł netto/miejsce na terenie zamkniętym (brama na pilota) oraz 150 zł netto/miejsce na parkingu (szlaban).  
pow. 20 m2
WYNAJEM na LOKAL w SZCZECIN
1 600 zł
Lokal na wynajem
SZCZECIN, CENTRUM
symbol: LH1-LW-38884
Budynek zlokalizowany przy al. Wyzwolenia . W budynku wszystkie media, internet, całodobowa ochrona, pomieszczenia socjalne (kuchnia, jadalnia), sale konferencyjne.  Metraż od 10 do 3000 m2 (powierzchnie łączone) Koszt budynek A: 30zł netto/ m2           budynek B : 40zł netto/m2  dodatkowo 10zł/m2 opłata za media. kaucja dwumiesięczna. Łazienki i pomieszczenia socjalnie do dyspozycji. Winda. Przed budynkiem płatne miejsca parkingowe dla klientów (szlaban, 20 minut gratis). Z tyłu budynku miejsca parkingowe dla najemców w cenie 180 zł netto/miejsce na terenie zamkniętym (brama na pilota) oraz 150 zł netto/miejsce na parkingu (szlaban).  
pow. 40 m2
WYNAJEM na LOKAL w SZCZECIN
2 000 zł
Lokal na wynajem
SZCZECIN, CENTRUM
symbol: LH1-LW-38885
Budynek zlokalizowany przy al. Wyzwolenia . W budynku wszystkie media, internet, całodobowa ochrona, pomieszczenia socjalne (kuchnia, jadalnia), sale konferencyjne.  Metraż od 10 do 3000 m2 (powierzchnie łączone) Koszt budynek A: 30zł netto/ m2           budynek B : 40zł netto/m2  dodatkowo 10zł/m2 opłata za media. kaucja dwumiesięczna. Łazienki i pomieszczenia socjalnie do dyspozycji. Winda. Przed budynkiem płatne miejsca parkingowe dla klientów (szlaban, 20 minut gratis). Z tyłu budynku miejsca parkingowe dla najemców w cenie 180 zł netto/miejsce na terenie zamkniętym (brama na pilota) oraz 150 zł netto/miejsce na parkingu  (szlaban).  
pow. 50 m2
WYNAJEM na LOKAL w SZCZECIN
2 400 zł
Lokal na wynajem
SZCZECIN, CENTRUM
symbol: LH1-LW-38886
Budynek zlokalizowany przy al. Wyzwolenia . W budynku wszystkie media, internet, całodobowa ochrona, pomieszczenia socjalne (kuchnia, jadalnia), sale konferencyjne.  Metraż od 10 do 3000 m2 (powierzchnie łączone) Koszt budynek A: 30zł netto/ m2           budynek B : 40zł netto/m2  dodatkowo 10zł/m2 opłata za media. kaucja dwumiesięczna. Łazienki i pomieszczenia socjalnie do dyspozycji. Winda. Przed budynkiem płatne miejsca parkingowe dla klientów (szlaban, 20 minut gratis). Z tyłu budynku miejsca parkingowe dla najemców w cenie 180 zł netto/miejsce na terenie zamkniętym (brama na pilota) oraz 150 zł netto/miejsce na parkingu ).  
pow. 60 m2
SPRZEDAŻ na LOKAL w Nowogard
1 680 000 zł
Lokal na sprzedaż
Nowogard,
symbol: GAN21733
Na sprzedaż atrakcyjny obiekt handlowo - usługowy w Nowogardzie o powierzchni łącznej 437m2 na działce 1128m2, na którą składają się pomieszczenia: 1) Piwnica /magazyn - 100,43m2 z bezpośrednim zjazdem przy budynku. 2) Parter 198,60m2 na który składa się duża sala z możliwością podział , pomieszczenie socjalne,toalety damska i męska,prysznic. 3) Piętro- dwa pomieszczenia o łącznej pow. 60,52m2 4) Dwa garaże ,każdy ma dwie bramy wjazdowe. -łączna powierzchnia 77,47m2. Przed budynkiem duży plac utwardzony kostką brukową-parking. Budynek ogrzewany z pieca gazowego,dostępna sieć: kanalizacji sanitarnej,deszczowej,gazowa, wodociągowa,techniczna,energetyczna wraz z siłą380. Okna w budynku PCV ( Były plany nadbudowy budynku o dwa piętra) Bardzo niski podatek od nieruchomości ok.1600zł/rok Obiekt idealnie nadaje się pod wszelką działalność usługową i handlową: gabinety medyczne, kosmetyczne itp.,gastronomię ,fitnes,lub obiekt firmowy z biurami,pow.magazynową i garażami. Dużym atutem jest usytuowanie obiektu w zasadzie ,przy centrum Nowogardu ,tylko 12km do lotniska , trasa S6 i S3, którą szybko można się dostać do Szczecina ,Świnoujścia jak i w kierunku Kołobrzegu Gdańska. Zapraszam na prezentację ,cena do rozsądnej negocjacji. Oferta dostępna tylko u nas.
pokoje 12 pow. 437 m2 piętro parter
SPRZEDAŻ na LOKAL w Szczecin
260 000 zł
Lokal na sprzedaż
Szczecin, Centrum
symbol: KOM32260
Do sprzedaży lokal w ścisłym centrum Szczecina ok.52,43,m2. Lokal znajduje się w samym centrum miasta przy jednej z bardziej prestiżowych ulic o dobrym natężeniu ruchu pieszych. Duża witryna na całą szerokość lokalu . Sala sprzedaży ok.40m2, na którą składają się 2 pomieszczenia oraz magazynek wraz z wc ok.12m2. Na podłodze jasna terakota, ściany częściowo malowane oraz częściowo w panelach ściennych. Wysokość pomieszczeń - 2,20m. Ogrzewanie elektryczne, opłaty w okresie zimowym, to ok. 350zł/mc. Lokal w dobrym standardzie, możliwość rozpoczęcia działalności "od zaraz" lub też adaptacji pod własne potrzeby. Dodatkowe opłaty , to czynsz do zarządcy ok 200zł plus media wg. zużycia Polecam ze względu na świetną lokalizację.
pow. 52 m2 piętro -1
WYNAJEM na LOKAL w SZCZECIN
1 200 zł
Lokal na wynajem
SZCZECIN, CENTRUM
symbol: LH1-LW-38877
Budynek zlokalizowany przy al. Wyzwolenia . W budynku wszystkie media, internet, całodobowa ochrona, pomieszczenia socjalne (kuchnia, jadalnia), sale konferencyjne.  Metraż od 10 do 3000 m2 (powierzchnie łączone) Koszt budynek A: 30zł netto/ m2           budynek B : 40zł netto/m2  dodatkowo 10zł/m2 opłata za media. kaucja dwumiesięczna. Łazienki i pomieszczenia socjalnie do dyspozycji. Winda. Przed budynkiem płatne miejsca parkingowe dla klientów (szlaban, 20 minut gratis). Z tyłu budynku miejsca parkingowe dla najemców w cenie 180 zł netto/miejsce na terenie zamkniętym (brama na pilota) oraz 150 zł netto/miejsce na parkingu  (szlaban).  
pow. 30 m2
WYNAJEM na LOKAL w Szczecin
2 568 zł
Lokal na wynajem
Szczecin, Nowe Miasto
symbol: SWN30694
Lokal użytkowy - o powierzchni 85,6 m2 ul. Madalińskiego, Szczecin, Nowe Miasto Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na 1 piętrze budynku usługowo biurowego. Na powierzchnię lokalu składają się dwa pomieszczenia. Toaleta na korytarzu wspólna z innym najemcą. W pomieszczeniach są sufity podwieszane z oświetleniem rastrowym, ściany gładzone i malowane, na podłogach wykładzina. Poza czynszem dla właściciela, najemca zobowiązany jest opłacać dodatkowo: - podatek od nieruchomości + wieczyste użytkowanie - energię elektryczną - wg zużycia (wskazanie licznika), - zużycie wody, odprowadzanie ścieków - ok. 12,3 PLN netto / 1m-c za 1 deklarowaną osobę, - wywóz odpadów - 1,03 PLN/m3 - opłaty eksploatacyjne- 4,9 PLN/m3 - klimatyzacja - internet - własna umowa z dostawcą (do lokalu doprowadzona sieć światłowodowa). Do ceny najmu zostanie doliczony podatek VAT. Wymagana kaucja - 1-miesięczny czynsz netto. Wokół obiektu znajdują się również ogólnodostępne miejsca postojowe (obszar poza Strefą Płatnego Parkowania!). Teren jest ogrodzony i dozorowany całą dobę. Rozpoznawalne miejsce, dobry dojazd do Centrum i wyjazd z miasta. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa.
pow. 86 m2 piętro 1