pokoje

zmień widok zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
pasujących ofert 7
sortowanie
WYNAJEM na POKÓJ w SZCZECIN
900 zł
Pokój na wynajem
SZCZECIN,
symbol: 116/4658/OMW
Szukasz przytulnego pokoju zlokalizowanego w Centrum Szczecina? Jeśli, tak to ta oferta jest kierowana właśnie do Ciebie ! Zapraszam do mieszkania zlokalizowanego w centrum Szczecina przy ul. Małopolskiej 51. Atutem mieszkania położonego w tej części miasta jest dogodny dostęp komunikacyjny oraz bliskość do uczelni, sklepów, galerii handlowych oraz innych obiektów. Powierzchnia pokoju ok. 14 m2, dostęp do korytarza, kuchni, łazienki wraz WC. Opłaty: czynsz: 900 zł media: 320 zł kaucja: 1220 zł internet - GRATIS * opłaty uwzględniają rabat za terminową płatność Link do wirtualnej prezentacji mieszkania: https://my.matterport.com/show/?m=sdByMAtPTWK&&fbclid=IwAR1a2ofkcHFZDNLrCNffZEp6Cmf8EySC-fcB2GAs44Msfn45Z1nGGmCvBMA Jeśli jesteś osobą młodą (pracująca lub studującą), bezkonfliktową, dbasz o porządek i szukasz dobrego miejsca dla siebie, skontaktuj się. Nie czekaj na pokój - niech pokój czeka na Ciebie !
pokoje 4 pow. 14 m2 piętro parter
WYNAJEM na POKÓJ w SZCZECIN
770 zł
Pokój na wynajem
SZCZECIN,
symbol: 115/4658/OMW
Szukasz przytulnego pokoju zlokalizowanego w Centrum Szczecina? Jeśli, tak to ta oferta jest kierowana właśnie do Ciebie ! Zapraszam do mieszkania zlokalizowanego w centrum Szczecina przy ul. Małopolskiej 51. Atutem mieszkania położonego w tej części miasta jest dogodny dostęp komunikacyjny oraz bliskość do uczelni, sklepów, galerii handlowych oraz innych obiektów. Powierzchnia pokoju ok. 10 m2, dostęp do korytarza, kuchni, łazienki wraz WC. Opłaty*: czynsz: 770 zł media: 210 zł kaucja: 980 zł internet - GRATIS * opłaty uwzględniają rabat za terminową płatność Link do wirtualnej prezentacji mieszkania: https://my.matterport.com/show/?m=sdByMAtPTWK&&fbclid=IwAR1a2ofkcHFZDNLrCNffZEp6Cmf8EySC-fcB2GAs44Msfn45Z1nGGmCvBMA Jeśli jesteś osobą młodą (pracująca lub studującą), bezkonfliktową, dbasz o porządek i szukasz dobrego miejsca dla siebie, skontaktuj się. Nie czekaj na pokój - niech pokój czeka na Ciebie !
pokoje 4 pow. 10 m2 piętro parter
WYNAJEM na POKÓJ w SZCZECIN
700 zł
Pokój na wynajem
SZCZECIN,
symbol: 114/4658/OMW
Szukasz przytulnego pokoju zlokalizowanego w Centrum Szczecina? Jeśli, tak to ta oferta jest kierowana właśnie do Ciebie ! Zapraszam do mieszkania zlokalizowanego w centrum Szczecina przy ul. Małopolskiej 51. Atutem mieszkania położonego w tej części miasta jest dogodny dostęp komunikacyjny oraz bliskość do uczelni, sklepów, galerii handlowych oraz innych obiektów. Powierzchnia pokoju ok. 12 m2, dostęp do korytarza, kuchni, łazienki wraz WC. Opłaty: czynsz: 700 zł media: 210 zł kaucja: 910 zł internet - GRATIS * opłaty uwzględniają rabat za terminową płatność Link do wirtualnej prezentacji mieszkania: https://my.matterport.com/show/?m=sdByMAtPTWK&&fbclid=IwAR1a2ofkcHFZDNLrCNffZEp6Cmf8EySC-fcB2GAs44Msfn45Z1nGGmCvBMA Jeśli jesteś osobą młodą (pracująca lub studującą), bezkonfliktową, dbasz o porządek i szukasz dobrego miejsca dla siebie, skontaktuj się. Nie czekaj na pokój - niech pokój czeka na Ciebie !
pokoje 4 pow. 12 m2 piętro parter
WYNAJEM na POKÓJ w SZCZECIN
650 zł
Pokój na wynajem
SZCZECIN,
symbol: 113/4658/OMW
Szukasz przytulnego pokoju zlokalizowanego w Centrum Szczecina? Jeśli, tak to ta oferta jest kierowana właśnie do Ciebie ! Zapraszam do mieszkania zlokalizowanego w centrum Szczecina przy ul. Małopolskiej 51. Atutem mieszkania położonego w tej części miasta jest dogodny dostęp komunikacyjny oraz bliskość do uczelni, sklepów, galerii handlowych oraz innych obiektów. Powierzchnia pokoju ok. 8 m2, dostęp do korytarza, kuchni, łazienki wraz WC. Opłaty: czynsz: 650 zł media: 210 zł kaucja: 860 zł internet - GRATIS * opłaty uwzględniają rabat za terminową płatność Link do wirtualnej prezentacji mieszkania: https://my.matterport.com/show/?m=sdByMAtPTWK&&fbclid=IwAR1a2ofkcHFZDNLrCNffZEp6Cmf8EySC-fcB2GAs44Msfn45Z1nGGmCvBMA Jeśli jesteś osobą młodą (pracująca lub studującą), bezkonfliktową, dbasz o porządek i szukasz dobrego miejsca dla siebie, skontaktuj się. Nie czekaj na pokój - niech pokój czeka na Ciebie !
pokoje 4 pow. 8 m2 piętro parter
WYNAJEM na POKÓJ w SZCZECIN
650 zł
Pokój na wynajem
SZCZECIN, centrum
symbol: 101/4658/OMW
Szukasz przytulnego pokoju zlokalizowanego w centrum? Jeśli, tak to ta oferta jest kierowana właśnie do Ciebie ! Zapraszam do mieszkania 4 pokojowego (bez właściciela) zlokalizowanego w centrum Szczecina przy ul. Pocztowej. Atutem mieszkania położonego w tej części miasta jest dogodny dostęp komunikacyjny oraz bliskość do uczelni, sklepów, galerii handlowych oraz innych obiektów. Powierzchnia pokoju ok. 8 m2, dostęp do korytarza, kuchni, łazienki oraz osobnego WC. Opłaty*: - czynsz: 650 zł - media: 160 zł - kaucja: 810 zł - Internet GRATIS * opłaty uwzględniają rabat za terminową płatność Link do wirtualnej prezentacji mieszkania: https://my.matterport.com/show/?m=nmQU7VpBT4P Jeśli jesteś osobą młodą (pracująca lub studującą), bezkonfliktową, dbasz o porządek i szukasz dobrego miejsca dla siebie, skontaktuj się. Nie czekaj na pokój - niech pokój czeka na Ciebie !
pokoje 4 pow. 8 m2 piętro 2
WYNAJEM na POKÓJ w SZCZECIN
650 zł
Pokój na wynajem
SZCZECIN, centrum
symbol: 100/4658/OMW
Szukasz przytulnego pokoju zlokalizowanego w centrum? Jeśli, tak to ta oferta jest kierowana właśnie do Ciebie ! Zapraszam do mieszkania, 4 pokojowego (bez właściciela) zlokalizowanego w centrum Szczecina przy ul. Pocztowej. Atutem mieszkania położonego w tej części miasta jest dogodny dostęp komunikacyjny oraz bliskość do uczelni, sklepów, galerii handlowych oraz innych obiektów. Powierzchnia pokoju ok. 8 m2, dostęp do korytarza, kuchni, łazienki oraz osobnego WC. Opłaty*: - czynsz: 650 zł - media: 160 zł - kaucja: 810 zł - Internet GRATIS * opłaty uwzględniają rabat za terminową płatność Link do wirtualnej prezentacji mieszkania: https://my.matterport.com/show/?m=nmQU7VpBT4P Jeśli jesteś osobą młodą (pracująca lub studującą), bezkonfliktową, dbasz o porządek i szukasz dobrego miejsca dla siebie, skontaktuj się. Nie czekaj na pokój - niech pokój czeka na Ciebie !
pokoje 4 pow. 8 m2 piętro 2
WYNAJEM na POKÓJ w SZCZECIN
750 zł
Pokój na wynajem
SZCZECIN, centrum
symbol: 99/4658/OMW
Szukasz przytulnego pokoju zlokalizowanego w centrum? Jeśli, tak to ta oferta jest kierowana właśnie do Ciebie ! Zapraszam do mieszkania 4 pokojowego (bez właściciela) zlokalizowanego w centrum Szczecina przy ul. Pocztowej. Atutem mieszkania położonego w tej części miasta jest dogodny dostęp komunikacyjny oraz bliskość do uczelni, sklepów, galerii handlowych oraz innych obiektów. Powierzchnia pokoju ok. 10 m2, dostęp do korytarza, kuchni, łazienki oraz osobnego WC. Dodatkowym atutem niezależny balkon wychodzący z pokoju. Opłaty*: - czynsz: 750 zł - media: 160 zł - kaucja: 910 zł - Internet GRATIS * opłaty uwzględniają rabat za terminową płatność Link do wirtualnej prezentacji mieszkania: https://my.matterport.com/show/?m=nmQU7VpBT4P Jeśli jesteś osobą młodą (pracująca lub studującą), bezkonfliktową, dbasz o porządek i szukasz dobrego miejsca dla siebie, skontaktuj się. Nie czekaj na pokój - niech pokój czeka na Ciebie !
pokoje 4 pow. 10 m2 piętro 2