działki na sprzedaż

zmień widok zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
pasujących ofert 1482
sortowanie
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Szczecin
313 025 zł
Działka na sprzedaż
Szczecin, Skolwin
symbol: BON45792
Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Piekna działka z widokiem na Odrę i jezioro Dąbskie:) Ofertę sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona w Skolwinie przy ulicy Biwakowej o powierzchni 1043 m2. Zbywany teren nie jest objęty MPZP. Dla działki zostaly wydane warunki zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego z niezbędna infrastrukturą techniczną. Powierzchnia zabudowy 16%, powierzchnia biologicznie czynna min.50%, w dachu stromym dwuspadowym o kącie nachylenia od 25 do 45 stopni. Działka posiada możliwość przyłączenia do sieci wodociągowej, gazowej i elektrycznej. Inwestor do czasu wybudowania kanalizacji sanitarnej i deszczowej planuje odprowadzenie ścieków sanitarnych do zbiornika bezodpływowego a wód opadowych na własny teren. Super lokalizacja ( panorama na Odrę, wyspy Mewią i Dębinę, jezioro Dąbie), atrakcyjna cena sprzedaży to główne atuty oferowanej nieruchomości. Uwaga: podana cena jest kwotą brutto z VAT 23%. Zapraszamy na prezentację:)
pow. 1043 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Szczecin
238 896 zł
Działka na sprzedaż
Szczecin, Skolwin
symbol: BON45791
Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona w Skolwinie przy ulicy Biwakowej o powierzchni 796 m2. Zbywany teren nie jest objęty MPZP. Dla działki zostaly wydane warunki zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego z niezbędna infrastrukturą techniczną. Powierzchnia zabudowy 16%, powierzchnia biologicznie czynna min.50%, w dachu stromym dwuspadowym o kącie nachylenia od 25 do 45 stopni. Działka posiada możliwość przyłączenia do sieci wodociągowej, gazowej i elektrycznej. Inwestor do czasu wybudowania kanalizacji sanitarnej i deszczowej planuje odprowadzenie ścieków sanitarnych do zbiornika bezodpływowego a wód opadowych na własny teren. Super lokalizacja ( panorama na Odrę, wyspy Mewią i Dębinę, jezioro Dąbie), atrakcyjna cena sprzedaży to główne atuty oferowanej nieruchomości. Uwaga: podana cena jest kwotą brutto z VAT 23%. Zapraszamy na prezentację:)
pow. 796 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Pilchowo
290 000 zł
Działka na sprzedaż
Pilchowo,
symbol: BON45789
Działka o powierzchni 2621 m2 pod działalność usługowo-produkcyjną położona w Pilchowie, na atrakcyjnym terenie w pobliżu innych podmiotów prowadzących działalność. ZABUDOWA - zabudowa wolnostojąca - działalność usługowo-produkcyjna bez możliwości lokalizacji funkcji mieszkaniowej - powierzchnia zabudowy do 40% powierzchni działki - wysokość zabudowy - 1,5 kondygnacji (do 9,5m do kalenicy) - minimalna powierzchnia nowo wydzielonej działki - 900 m2 - wzdłuż płn. granicy terenu konieczny pas zieleni izolacyjnej o szerokości 10 m, wzdłuż płd. granicy - 8 m - istniejąca stacja transformatorowa 15/0,4 kV - do likwidacji po wybudowaniu stacji planowanych - odcinek napowietrznej linii elektroenergetycznej SN - do likwidacji Dojazd do działki drogą leśną. Dogodne położenie na trasie Szczecin - Police.
pow. 2621 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Tanowo
700 000 zł
Działka na sprzedaż
Tanowo,
symbol: BON45788
Działka usługowa, płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 3 500 m2 znajdująca się w Tanowie. Dojazd drogą asfaltową i utwardzoną. Media - prąd, gaz, woda, kanalizacja - w drodze przy działce. Oznaczenie gruntu - RVI. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z którym: - teren z przeznaczeniem pod usługi rzemieślnicze - dopuszcza się funkcję mieszkalną - dopuszczalny zespół zabudowy zwartej w obrębie działki - maksymalna powierzchnia zabudowy - do 40% działki - wysokość zabudowy do 2 kondygnacji, do 9,5 m w tym wysoki dach - dopuszcza się dachy płaskie 1-kondygnacyjnych budynków usługowych - minimalna powierzchnia biologicznie czynna - 20% powierzchni terenu inwestycji - minimalna, wydzielana działka - 1200 m2 Dodatkowe informacje do uzyskania w biurze. Zapraszam do kontaktu i na prezentację.
pow. 3500 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Wieńkowo
84 000 zł
Działka na sprzedaż
Wieńkowo,
symbol: HAC22618
Do sprzedaży niezabudowana działka o pow. 700 m2 położonej w Wieńkowie przy drodze głównej. W planie zagospodarowania przestrzennego działka pod teren usług rzemiosła bez funkcji mieszkalnej. Maksymalna wysokość zabudowy do 9m od terenu do kalenicy. Wysokość jednej kondygnacji z poddaszem użytkowym. Dachy wysokie kryte dachówką, dwuspadowe, symetryczne o kalenicy równoległej do ulicy. Media - woda, kanaliza, prąd, gaz w drodze przy działce. Obsługa komunikacyjna z drogi gminnej lokalnej. Sprzedaż działki w udziale 7/10. Zapraszam na prezentację.
pow. 700 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Szczecin
236 500 zł
Działka na sprzedaż
Szczecin, Skolwin
symbol: BON45786
Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona w Skolwinie przy ulicy Biwakowej o powierzchni 788 m2. Zbywany teren nie jest objęty MPZP. Dla działki zostaly wydane warunki zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego z niezbędna infrastrukturą techniczną. Powierzchnia zabudowy 16%, powierzchnia biologicznie czynna min.50%, w dachu stromym dwuspadowym o kącie nachylenia od 25 do 45 stopni. Działka posiada możliwość przyłączenia do sieci wodociągowej, gazowej i elektrycznej. Inwestor do czasu wybudowania kanalizacji sanitarnej i deszczowej planuje odprowadzenie ścieków sanitarnych do zbiornika bezodpływowego a wód opadowych na własny teren. Super lokalizacja ( panorama na Odrę, wyspy Mewią i Dębinę, jezioro Dąbie), atrakcyjna cena sprzedaży to główne atuty oferowanej nieruchomości. Uwaga: podana cena jest kwotą brutto z VAT 23%. Zapraszamy na prezentację:)
pow. 788 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Piława
71 000 zł
Działka na sprzedaż
Piława,
symbol: BON45780
Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Na sprzedaż działka pod budowę domu o pow.892m2 tuz obok jeziora Pile (ok. 200m) w miejscowości Piława w gm. Borne Sulionowo . Doskonałe miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Przeznaczenie działki w planie zagospodarowania przestrzennego: 13RM (dom jednorodzinny wolno stojący) MEDIA woda, prąd, kanalizacja przy samej działce ATUTY Znajduje się w bardzo bliskim sąsiedztwie jeziora Pile, które położone jest na malowniczym szlaku kajakowym rzeki Piławy. Idealne miejsce dla wędkarzy, grzybiarzy, kajakarzy, turystów pieszych, rowerowych i konnych, a także wszystkich, którzy doceniają spokój, ciszę i bardzo czyste powietrze. LOKALIZACJA W Piławie znajduje się sklep, przystanek PKS, Smażalnia Ryb , plaża miejska. Odległości: Borne Sulinowo - ok. 12 km; - Czaplinek - ok. 20 km, - Szczecinek - ok. 22 km. *** Możliowść zakupu drugiej sąsiadującej o pow.901m2 Zapraszam po więcej informacji
pow. 892 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Piława
72 000 zł
Działka na sprzedaż
Piława,
symbol: BON45779
Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Na sprzedaż działka pod budowę domu o pow.901m2 tuz obok jeziora Pile (ok. 200m) w miejscowości Piława w gm. Borne Sulionowo . Doskonałe miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Przeznaczenie działki w planie zagospodarowania przestrzennego: 13RM (dom jednorodzinny wolno stojący) MEDIA woda, prąd, kanalizacja przy samej działce ATUTY Znajduje się w bardzo bliskim sąsiedztwie jeziora Pile, które położone jest na malowniczym szlaku kajakowym rzeki Piławy. Idealne miejsce dla wędkarzy, grzybiarzy, kajakarzy, turystów pieszych, rowerowych i konnych, a także wszystkich, którzy doceniają spokój, ciszę i bardzo czyste powietrze. LOKALIZACJA W Piławie znajduje się sklep, przystanek PKS, Smażalnia Ryb , plaża miejska. Odległości: Borne Sulinowo - ok. 12 km; - Czaplinek - ok. 20 km, - Szczecinek - ok. 22 km. *** Możliowść zakupu drugiej sąsiadującej o pow.892m2 Zapraszam po więcej informacji
pow. 901 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Łęgi
439 000 zł
Działka na sprzedaż
Łęgi,
symbol: ASP21610
Oferta sprzedaży działki w malowniczej miejscowości Łęgi w gminie Dobra, dojazd do Szczecina zajmuje jedynie ok. 20 minut. Działka o powierzchni 1317 m2 położona jest w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Działka do szybkiej zabudowy - posiada wydane WZiZT na zabudowę domem jednorodzinnym. Istnieje możliwość polepszenia parametrów w wydanej decyzji o warunkach zabudowy - według indywidualnych potrzeb nabywcy - gdyż w sąsiedztwie znajdują się już wybudowane domy jednorodzinne. Działka UZBROJONA- media wyprowadzone na działkę: prąd, woda, kanalizacja. Gaz w drodze przy działce. Udogodnienia: - dojazd do działki drogą asfaltową. - bliskość przystanków komunikacji autobusowej umożliwiający dogodny dojazd do Szczecina. Lokalizacja dla osób ceniących spokój i relaks w otoczeniu natury, które jednocześnie pragną dogodnej komunikacji z centrum Szczecina. Atutem lokalizacji jest niewątpliwie sąsiedztwo rezerwatu przyrody z pięknym jeziorem "Świdwie". Możliwość kupna sąsiadującej działki o większej powierzchni ok. 1700 m2 również uzbrojonej.
pow. 1317 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Radziszewo
235 000 zł
Działka na sprzedaż
Radziszewo,
symbol: PTR25590
Oferta na wyłączność Sprzedam działkę budowlaną w Radziszewie. Działka do szybkiej zabudowy o powierzchni 947 m2. Działka o kształcie prostokąta. Dojazd do działki drogą gminną oraz drogą wewnętrzną przylegającą do działki. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Przy działce oświetlenie miejskie oraz utwardzona droga dojazdowa do działki. Parametry i wskaźniki zagospodarowania działki budowlanej: * Przeznaczenie działki pod zabudowę jednorodzinną. * Wydana Decyzja o warunkach zabudowy, * Wydana Decyzja o zapewnieniu dostawy wody i odbioru ścieków na warunkach przyłączenia się do sieci, wydanych przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o w Gryfinie, * Wydana Decyzja o zapewnieniu przyłączenia się do sieci energetycznej wydana przez Enea Operator Rejon Dystrybucji Szczecin, * Pow. zabudowy działki wynosi 20%, * Szerokość ściany frontowej budynku od 9 m do 14 m, * Wysokość budynku mieszkalnego do 2 kondygnacji, - wysokość ściany frontowej do okapu dachu od 2,8 m do 3,8 m od poziomu terenu, - wysokość do kalenicy do 8,5 m od poziomu terenu, Dach głównej bryły budynku symetryczny, dwuspadowy, o kącie nachylenia połaci 40-45 stopni. Media: - woda miejska w przylegającej drodze gminnej - prąd w przylegającej do drogi wewnętrznej drodze gminnej - gaz w przylegającej do drogi wewnętrznej drodze gminnej - kanalizacja w przylegającej do drogi wewnętrznej drodze gminnej Wokół działki zabudowa domów jednorodzinnych. Zapraszam na prezentacje
pow. 947 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Kąty
120 000 zł
Działka na sprzedaż
Kąty,
symbol: INH21991
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działki budowlanej numer 250/2 zlokalizowaną w Kątach Działka o powierzchni 1640 m2 - sucha i płaska. Podstawowe parametry zabudowy: * dopuszcza się realizację zabudowy wolnostojącej, dwukondygnacyjnej ( pater+ poddasze użytkowe), * obowiązująca linia zabudowy - 10m od granicy działki, * powierzchnia zabudowy max 35% działki, * kąt nachylenia dachów - min. 35*-45*, * wysokość budynków mieszkalnych - do 8,5 m Media: Woda- podłączenie do istniejącej sieci wodociągowej, Prąd- podłączenie do istniejącej sieci Odprowadzenie ścieków sanitarnych- szczelny zbiornik bezdopływowy. Teren ma poprowadzone drogi publiczne i wewnętrzne. Doskonała Lokalizacja: Działka znajduje się w spokojnej i urokliwej okolicy, z dala od zgiełku miasta, co pozwoli na relaks i odpoczynek po pracy.
pow. 1640 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Mierzyn
500 000 zł
Działka na sprzedaż
Mierzyn,
symbol: ELT33515
Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę, w świetnej lokalizacji na Mierzynie blisko nowej szkoły. Cena sprzedaży netto ( Sprzedaje firma ) plus 23% podatku VAT. Media: prąd, woda , kanalizacja . Kupujący w cenie dostaje pozwolenie na budowę z dokumentacją projektową. Powierzchnia użytkowa jednego lokalu 100,7m2 : Na parterze : - salon z jadalnią o pow. 40,5m2 - kuchnia o pow. 5m2 - łazienka z toaleta o pow. 2m2 Piętro : - cztery pokoje o pow. 12, 10, 9, 8,8m2 - łazienka z toaleta o pow. 4m2 - korytarz Istnieje możliwość zmiany projektu domu. Działka idealnie usytuowana względem stron świata, wjazd od strony wschodniej, ogrody od strony zachodniej. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 3 MN,U przeznaczenie terenu : 1.) zabudowa mieszkaniowa wolnostojąca, - dopuszcza się realizację usług nieuciążliwych w zakresie edukacji, kultury, gastronomii, handlu, usług medycznych, rehabilitacyjnych, kosmetycznych, biura, kancelarie, pracownie, o powierzchni całkowitej nieprzekraczającej 40% powierzchni całkowitej budynku. 2) dopuszczenie realizacji garaży wolnostojących, z wykluczeniem garaży blaszanych; 3) wysokość zabudowy: a) maksymalną - 9,5 m, dwie kondygnacje nadziemne, w tym druga kondygnacja w dachu stromym, b) minimalną - 6,5 m, z wyjątkiem garaży wolnostojących, dla których ustala się minimalną wysokość 4,0 m; 4) dachy dwuspadowe lub wielospadowe, o kątach nachylenia głównych połaci dachowych 35° ÷ 45°; dla garaży dopuszcza się dachy, o minimalnych kątach nachylenia głównych połaci dachowych 25°; 5) dopuszczenie zastosowania dachu płaskiego lub o mniejszym kącie nachylenia połaci dachowych w stosunku do określonego w pkt 4, nad częściami parterowymi budynku mieszkalnego, do 30% powierzchni zabudowy; 6) maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy: 25% powierzchni działki budowlanej; 7) intensywność zabudowy, rozumiana jako wskaźnik powierzchni całkowitej zabudowy (wszystkich kondygnacji nadziemnych) w odniesieniu do powierzchni działki budowlanej: a) maksymalna - 0,50, b) minimalna - 0,07; 8) minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - 40% powierzchni działki budowlanej. Nieruchomość w świetnej lokalizacji, blisko nowej Szkoły i przedszkola, oraz sklepów, apteki, komunikacji miejskiej. Oferta na wyłączność. Zapraszam na prezentację
pow. 1029 m2