działki na sprzedaż

zmień widok zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
pasujących ofert 1429
sortowanie
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Żelewo
609 200 zł
Działka na sprzedaż
Żelewo,
symbol: SWN31471
Na sprzedaż atrakcyjna działka zlokalizowana w miejscowości Żelewo. Świetne położenie w pięknej i spokojnej okolicy, tuż przy samym jeziorze Miedwie. Grunt nadaje się idealnie pod inwestycje lub na własny użytek. Działka o powierzchni 7 615 m2 pod zabudowę jednorodzinną z bezpośrednim dostępem do jeziora Miedwie, do której prowadzi droga gminna. Dostępne media: prąd. Grunt zlokalizowany jest w odległości około 35 minut od Szczecina i 20 minut od Stargardu. Zielona okolica zapewni spokój oraz cisze dla najbardziej wymagającego klienta. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty!
pow. 7615 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Niedźwiedź
360 000 zł
Działka na sprzedaż
Niedźwiedź,
symbol: MTN12922
Propozycją sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Niedźwiedź. Działka płaska w kształcie prostokąta o powierzchni ok. 2000m2. Dojazd do działki drogą asfaltową. Na działce znajduje się naturalne oczko wodne. W koło zabudowa jednorodzinna. Media: 1/ woda 2/ prąd 3/ gaz 4/ brak kanalizacji - szambo. Przy sprzedaży działka zostanie wydzielona z większzej działki. Zapraszam.
pow. 2000 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Maszewo
86 850 zł
Działka na sprzedaż
Maszewo,
symbol: PTR25426
Oferta na wyłączność Sprzedam 9 działek w miejscowości Maszewo. Działki mają kształt prostokąta. Dojazd do działek drogą gminną oraz prywatną drogą dojazdową. Dla działek została wydana decyzja o warunkach zabudowy. * Przeznaczenie działek pod zabudowę jednorodzinną. * Wydana decyzja o warunkach zabudowy * Wydana decyzja o przyłączenie do sieci z operatorem Enea * Dojazd do działek drogą gminną oraz drogą prywatną. Metraż działek od 1100 m2 do 1350 m2. Obok działek zabudowa domów jednorodzinnych. Zapraszam na prezentacje
pow. 1158 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Motaniec
140 000 zł
Działka na sprzedaż
Motaniec,
symbol: MNI21845
Ostatnia działka w kompleksie !!!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w miejscowości Motaniec. Położona w centrum miejscowości, pod samym lasem, pośród zabudowy jednorodzinnej. Działka o pow. 1400 m2 w kształcie prostokąta, z wjazdem od strony północno-wschodniej. Dla działki został złożony wniosek o wydanie decyzji o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Parametry zabudowy: - wskaźnik zabudowy do 15 % - 2 kondygnacje - szerokość frontu budynku - 10,0 m - 13,0 m - wysokość budynku do 8,5 m - kąt nachylenia dachu - 40*- 45* - od poziomu terenu do okapu - 2,8 m - 3,2 m - nieprzekraczalna linia zabudowy od drogi wewnętrznej - 4,0 m - odległość od ściany lasu min. 12,0 m MEDIA: W drodze wewnętrznej dojazdowej- sieć energetyczna, gaz. Projektowana sieć wodociągowa. W zakresie odprowadzania ścieków - szambo lub przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków. Klasa gruntu - R VI (zwolniona z podatku rolnego). Motaniec to cicha i spokojna miejscowość położona jest w odległości 13 km od Stargardu i 25 km do centrum Szczecina. Polecamy ze względu na lokalizację. Koszty związane z nabyciem: - taksa notarialna, opłaty sądowe, podatek 2% PCC - wynagrodzenie biura nieruchomości za usługę pośrednictwa w nabyciu. Zapraszamy na prezentacje i do składania ofert zakupu.
pow. 1400 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Nowogard
2 699 999 zł
Działka na sprzedaż
Nowogard,
symbol: ROY03171
Na sprzedaż świetna działka inwestycyjna o powierzchni 2915m2. Zlokalizowana przy samym zjeździe z drogi S6, zjazd na Nowogard i McDonald. Wydane warunki zabudowy, gotowa pełna dokumentacja która umożliwia postawienie w tym miejscu stacji benzynowej. Istnieje także możliwość zmiany przeznaczenia działki zgodnie z wolą nowego nabywcy. Jest to ostatnia działka w tak prestiżowej okolicy, i tak ogromnymi możliwościami. Zapraszam na prezentacje.
pow. 2915 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Pobierowo
1 600 000 zł
Działka na sprzedaż
Pobierowo,
symbol: ELT33129
Na sprzedaż działka budowlana w centrum Pobierowa w drugiej linii od morza. Doskonała pod inwestycje! Działka w kształcie prostokąta, ogrodzona, zabudowana. Odległość od morza: 500m (ok 5-7 minut spacerem) Powierzchnia: 800m2 (20mx40m) Cena: 1,600,000zł (2000zł/m2) Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, tereny usług turystycznych - pensjonaty. Na działce dostępny prąd, gaz, woda oraz kanalizacja. Obecnie na działce stoją dwa budynki, mieszkalny i gospodarczy (do wyburzenia). Na podwórku dodatkowo studnia. Zapraszam na prezentacje
pow. 800 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Dobra
292 000 zł
Działka na sprzedaż
Dobra,
symbol: IDN32886
Polecam na sprzedaż piękną działkę w Dobrej Szczecińskiej. Działka foremna w kształcie kwadratu o wymiarach ok 26.5 x 26.5 m. W koło zabudowa jednorodzinna. Dojazd drogą z kostki brukowej z chodnikami i oświetleniem. Ślepa, spokojna uliczka. Wszystkie media w drodze dojazdowej. Polecam i zapraszam do spotkania na żywo.
pow. 701 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Budzieszowce
260 000 zł
Działka na sprzedaż
Budzieszowce,
symbol: PTR25421
Oferta na wyłączność Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Budzieszowce. Działka ma kształt trapezu. Dojazd do działki bezpośredni z asfaltowej drogi gminnej. * Dojazd do działki z drogi asfaltowej. * Przy działce media ( woda i prąd). * Działka położona tuż przy powiatowej drodze. Obok działki zabudowa domów jednorodzinnych. Zapraszam na prezentacje Zapraszam na prezentacje do osobistej weryfikacji.
pow. 3800 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Budzieszowce
120 000 zł
Działka na sprzedaż
Budzieszowce,
symbol: PTR25420
Oferta na wyłączność Sprzedam działkę budowlaną przy jeziorze w miejscowości Budzieszowce. Działka ma kształt trapezu. Dojazd do działki bezpośredni z asfaltowej drogi gminnej. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy. * Przeznaczenie działki pod zabudowę jednorodzinną. * Wydana decyzja o warunkach zabudowy * Dojazd do działki z drogi asfaltowej. * Przy działce media ( woda i prąd) Obok działki zabudowa domów jednorodzinnych. Zapraszam na prezentacje Zapraszam na prezentacje do osobistej weryfikacji.
pow. 857 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Reptowo
520 000 zł
Działka na sprzedaż
Reptowo,
symbol: BON44531
Słoneczna działka w Reptowie o pow. 3022 m2. Prąd, gaz i woda w głównej drodze dojazdowej /odległość ok. 100 m. Teren suchy, nasłoneczniony. Serdecznie zapraszam na prezentację.
pow. 3022 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Grzepnica
461 400 zł
Działka na sprzedaż
Grzepnica,
symbol: FKT24510
Działka o powierzchni 3076 m2 w Grzepnicy przeznaczona w Studium kierunków i rozwoju pod zabudowę jednorodzinną wolno stojącą. Przy granicy działki woda, energia elektryczna i kanalizacja. W pobliżu zabudowa jednorodzinna, niedaleko las, w otoczeniu nowych domów, bez usług i przemysłu, dużo terenów leśnych. Kształt prostokąta. Możliwość podziału działki na dwie. Wjazd na działkę pozwala na usytuowanie ogrodu od strony południowo - wschodniej. Dojazd drogą utwardzoną. Na sąsiednie działki wydano decyzje o warunkach zabudowy na budowę jednego, dwóch i trzech domów na jedenej działce.
pow. 3076 m2
SPRZEDAŻ na DZIAŁKA w Grzepnica
453 900 zł
Działka na sprzedaż
Grzepnica,
symbol: FKT24509
Działka o powierzchni 3026 m2 w Grzepnicy przeznaczona w Studium kierunków i rozwoju pod zabudowę jednorodzinną wolno stojącą. Przy granicy z ulicą w odległości ok. 60 m od działki woda, energia elektryczna i kanalizacja. W pobliżu zabudowa jednorodzinna, niedaleko las, w otoczeniu nowych domów, bez usług i przemysłu, dużo terenów leśnych. Kształt prostokąta. Możliwość podziału działki na dwie. Wjazd na działkę pozwala na usytuowanie ogrodu od strony południowo - wschodniej. Dojazd drogą utwardzoną. Na sąsiednie działki wydano decyzje o warunkach zabudowy na budowę od jednego do trzech domów na jednej działce o podobnej powierzchni.
pow. 3026 m2